ZBOŽÍ SKLADEM

odesíláme do 24 hodin

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

do 3 týdnů

VÝMĚNA VELIKOSTI ZDARMA

POŠTOVNÉ ZDARMA

při nákupu od 1800 Kč

GARANCE KVALITY

i my oblečení nosíme

BLESKOVÁ REKLAMACE

vše okamžitě vyměníme

Nová soutěž pro frajery a frajerky na měsíc září - Šťastným výhercem z facebooku se stala paní Pavlína. Gratulujeme. Losování můžeš shlédnout na naše facebooku.

Soutěž o oblečení v hodnotě 2000 Kč

Tato soutěž je určena pro všechny fanoušky našeho obchodu oblekamefrajery.cz a uživatele facebooku. Podmínky soutěže jsou jednoduché a budou tě stát dvě kliknutí myší.

Na facebooku sdílej a lajkuj příspěvek se soutěží a my na konci soutěže vybereme 20 z Vás, ze kterých následně vylosujeme jednoho šťastlivce, který si může vybrat z našeho obchodu jakékoliv zboží v hodnotě 2000 Kč.

Soutěžit bude možné od 19.9., kdy bude na našem facebooku zveřejněn příspěvek k soutěži. Uzavěrka soutěže je 26.9.2016. Až do této doby můžeš příspěvek označovat a budeš zařazen do slosování. Po uzávěrce soutěže bude výherce vylosován a zvěřejněn na facebooku.

Obecné podmínky soutěže:

- výherce může vybírat jakékoliv zboží na stránkách oblekamefrajery.cz, a to i zboží v sekci "slevy a akce"

- zapojením do soutěže souhlasí účastník se zveřejněním jeho jména a příjmení (případně přezdívky na facebooku, instagramu nebo jiné sociální sití).

- vybrané zboží bude výherci doručeno nejpoději do 2 týdnů

- v případě nevyčerpání celé výherní částky bude zbývající hodnota převedena na slevový voucher, který je možné kdykoliv vyčerpat