ZBOŽÍ SKLADEM

odesíláme do 24 hodin

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

do 3 týdnů

VÝMĚNA VELIKOSTI ZDARMA

POŠTOVNÉ ZDARMA

při nákupu od 1800 Kč

GARANCE KVALITY

i my oblečení nosíme

BLESKOVÁ REKLAMACE

vše okamžitě vyměníme

Pánské oblečení na zimu

Chceš si být jistý, že kupuješ oblečení, které není jen nafintěné na obrázku, ale opravdu ve skutečnosti vypadá dobře a je nositelné? Tak tady máš důkaz. I my oblečení sami nosíme, protože se nám opravdu líbí a stojí rozhodně za to. Nejsme žádní modelové, ale oblékat se chceme taky parádně. Jestli chceš podobnou bundu, která je na obrázku a nosím ji i já, tak se podívej do naší kategorie bundy na zimu a vyber si ZDE.

Jestli jsi pozorný a všímáš si detailů, tak se mrkni, jakou mám na fotce přezku s nápisem MAGNUM. Hned ti bude jasné, že jsem si ji koupil taky v eshopu oblekamefrajery.cz, konkrétně jsem si pásek z touto přezkou vybral ZDE. Naše pásky jsou vysoké kvality z poctivé kůže.

Pánské oblečení pro všechny roční období

Já osobně velice rád nosím mikiny s kapucí z prostých důvodů. Jsou praktické už jen kvůli kapuci, kterou si přetáhnu přes hlavu, když je chladno nebo mě zastihne déšť, nebo kvůli dvěma kapsám, do kterých neustále něco potřebuju strčit. Pánskou mikinu s kapucí, kterou vidíte na obrázku jsem si vybral také kvůli sladění barev. Většinou nosím tmavší barvy a kombinace černé s hnědými částmi je to pravé pro mě. Navíc je mikina paradní na dotek a cítím se v ní fakt pohodlně. Jestli chceš tuto mikinu, tak se mrkni do naší kategorie pánských mikin ZDE.

Černá pánská mikina