ZBOŽÍ SKLADEM

odesíláme do 24 hodin

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

do 3 týdnů

VÝMĚNA VELIKOSTI ZDARMA

POŠTOVNÉ ZDARMA

při nákupu od 1800 Kč

GARANCE KVALITY

i my oblečení nosíme

BLESKOVÁ REKLAMACE

vše okamžitě vyměníme

Oblekamefrajery.cz je internetový obchod s pánskou módou, který je zaměřen na skupinu mužů, kteří v dnešním moderním světě vědí, že vypadat jako frajer, tedy stylově není jen výsadou žen. Každý správný můž, který ví, co chce má právo vypadat dobře.

Obchod nabízí všem frajerům pěkné a cenově dostupné oblečení pro všechny příležitosti - do práce, když chcete vyrazit za zábavou, na výlet, na rande, prostě pro každodenní nošení. Použité materiály jsou velmi příjemné a budete se v nich cítit pohodlně.

V našem obchodě si vybere opravdu každý typ muže.

Oblékáme manažery

Jsi podnikatel, majitel firmy nebo významný manažer ve společnosti? Doporučujeme kombinaci luxusní pánské košile a saka. V zimních obdobích pak jako nedílnou součástí oděvu bude pánký kabát, který dodá eleganci i v exteriéru, když zrovna nesedíš na obchodní schůzce.

Manažerský outfit

Oblékáme do free style

Pokud máš raději volnější oblečení, které lze použít na párty, venkovní aktivity a na běžné nošení, pak se ti jistě bude líbit kombinace triček a mikin s kapucí, který nabízíme.

Freestyle outfit

Oblékáme všechny frajery

Jsi muž, který chce mít pro každou příližitost vhodný kousek oblečení v šatníku? S námi budeš vždycky připraven. S námi budeš vždy frajer.

Oblečení pro každého frajera