ZBOŽÍ SKLADEM

odesíláme do 24 hodin

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

do 3 týdnů

VÝMĚNA VELIKOSTI ZDARMA

POŠTOVNÉ ZDARMA

při nákupu od 1800 Kč

GARANCE KVALITY

i my oblečení nosíme

BLESKOVÁ REKLAMACE

vše okamžitě vyměníme

Pánské koupací kraťasy

Pánské plavky a pánské koupací kraťasy patří mezi hitovky v oblasti módy hlavně v létě. Jakmile vykoukne sluníčko, koupaliště a přírodní rybníky se začnou plnit frajery, kteří chtějí schladit své tělo rozpálené letním žárem a také vystavit své vypracované tělo, na kterém makali v posilovně celou zimu. Oblíbené jsou kratší i delší střihy pánských...

Pánské plavky a pánské koupací kraťasy patří mezi hitovky v oblasti módy hlavně v létě. Jakmile vykoukne sluníčko, koupaliště a přírodní rybníky se začnou plnit frajery, kteří chtějí schladit své tělo rozpálené letním žárem a také vystavit své vypracované tělo, na kterém makali v posilovně celou zimu. Oblíbené jsou kratší i delší střihy pánských letních plavek v provedení pánských koupacích šortek.

Plavky panske mají ale i další modelové provedení, které se začíná těšit pozornosti mladších i starších chlapů a jsou to pánské retro plavky, pánské plavky s nohavičkou a nebo prostě panske plavky v delším provedení.

Hodně chlapů vyhledává pánské plavací šortky, které mají znáček, aby tím ukázali, že nosí kvalitní oblečení (například pánské plavky Tommy Hilfiger), ale podle nás by se neměl chlap zbytečně upínat na omezený výběr TOP brandů, ale vybrat si ze širokého výběru i u ostatních méně známých, ale přesto kvalitních výrobců, které mají v portfoliu pánské koupací šortky.

Pánské koupací šortky by tedy měly být vybírány s fantazií a se smyslem pro aktuální trendy. Třeba takové koupací šortky s potiskem fotky hlavního hrdiny akčního filmu, který byl hitem před 5ti lety už opravdu není to správné.

Zobrazit

Pánské koupací kraťasy V této kategorii není žádné zboží.