ZBOŽÍ SKLADEM

odesíláme do 24 hodin

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

do 3 týdnů

VÝMĚNA VELIKOSTI ZDARMA

POŠTOVNÉ ZDARMA

při nákupu od 1800 Kč

GARANCE KVALITY

i my oblečení nosíme

BLESKOVÁ REKLAMACE

vše okamžitě vyměníme

Novinky

Pánské kapsáče

Pánské kapsáče jsou bezesporu ty nejpraktičtější kalhoty pro muže ze všech. Jak už sám napovídá název těchto pánských kalhot, tak správné kapsáče musí mít co nejvíce kapes, aby se ti tam vlezlo všechno možné. Jedna kapsa pro pěněženku, druhá kapsa pro mobil, třetí kapsa pro klíče, čtvrá kapsa pro šroubovák. Ideální kapsáče musí být dostatečně st...

Pánské kapsáče jsou bezesporu ty nejpraktičtější kalhoty pro muže ze všech. Jak už sám napovídá název těchto pánských kalhot, tak správné kapsáče musí mít co nejvíce kapes, aby se ti tam vlezlo všechno možné. Jedna kapsa pro pěněženku, druhá kapsa pro mobil, třetí kapsa pro klíče, čtvrá kapsa pro šroubovák. Ideální kapsáče musí být dostatečně stylové, aby si v nich mohl vyrazit mezi lidi, do práce nebo do školy a zároveň měli všechny praktické prvky, které mají mít.

Zobrazit

Pánské kapsáče Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
 • 817 Kč Tento produkt ti odešleme za 3-6 dní

  Pánské kapsáčové džíny s pružnými manžetami mají lehce zúžené nohavice a zapínají se na zip. Pružné manžety na nohavicích mají všitý kovový zip. Kalhoty mají dvě přední, dvě zadní kapsy a na stehnech dvě cargo kapsy.

  817 Kč
  Velikosti: 30 31
  Zobrazit
  Velikosti: 30 31
  Tento produkt ti odešleme za 3-6 dní
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky