ZBOŽÍ SKLADEM

odesíláme do 24 hodin

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

do 3 týdnů

VÝMĚNA VELIKOSTI ZDARMA

POŠTOVNÉ ZDARMA

při nákupu od 1800 Kč

GARANCE KVALITY

i my oblečení nosíme

BLESKOVÁ REKLAMACE

vše okamžitě vyměníme

Pánské boty ke kotníku

Pánské kotníkové boty mají především tu výhodu, že vyšší boty pevněji drží nohu v botě při chůzi a noha má tak maximální oporu a stabilitu. Kotníkové pánské boty se vyrábí především v provedení k elegantnímu obleku jako alternativa ke stylovým polobotka. Tato modelová řada se pak ještě člení na pánské kotníkové boty s tkaničkami a bez tkaniček. ...

Pánské kotníkové boty mají především tu výhodu, že vyšší boty pevněji drží nohu v botě při chůzi a noha má tak maximální oporu a stabilitu. Kotníkové pánské boty se vyrábí především v provedení k elegantnímu obleku jako alternativa ke stylovým polobotka. Tato modelová řada se pak ještě člení na pánské kotníkové boty s tkaničkami a bez tkaniček. Druhou obrovskou modelovou řadou jsou pánské boty ke kotníku na volný čas a pohybové aktivity. Tyto pánské boty jsou většinou velmi pevné a odolné. Některé se dají vzít jen tak na vycházku, pokud jsou spíše lehčí, ale také na výšlap do lesa, pokud to jsou pevnější pohorky.

Další výborná vlastnost kotníkových bot pro muže je udržení nohy v teple. Asi nikdo se nedokáže představit, že by v zimě do sněhových závějí někdo vyrazil v nízkých polobotkách. Proto jsou tyto vyšší kotníkové boty ideální nejen na zimu, ale i do sychravého počasí.

Zobrazit

Pánské boty ke kotníku Počet produktů: 32

na stránku
Zobrazeno 1 – 30 z 32 položek
Zobrazeno 1 – 30 z 32 položek