ZBOŽÍ SKLADEM

odesíláme do 24 hodin

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

do 3 týdnů

VÝMĚNA VELIKOSTI ZDARMA

POŠTOVNÉ ZDARMA

při nákupu od 1800 Kč

GARANCE KVALITY

i my oblečení nosíme

BLESKOVÁ REKLAMACE

vše okamžitě vyměníme

Pánské polobotky

Pánské polobotky patří mezi ty nejelegantnější kousky pánské obuvy. Velké oblibě se tento model bot těší u business menů, obchodníků, manažerů a všech ostatních mužů, kteří mají rádi moderní a elegantní styl vhodný do zaměstnání, na obchodní schůzky a také na jiné významné či společenské události. Pánské polobotky se hodí především k outfitu slo...

Pánské polobotky patří mezi ty nejelegantnější kousky pánské obuvy. Velké oblibě se tento model bot těší u business menů, obchodníků, manažerů a všech ostatních mužů, kteří mají rádi moderní a elegantní styl vhodný do zaměstnání, na obchodní schůzky a také na jiné významné či společenské události. Pánské polobotky se hodí především k outfitu složeného ze saka či celého obleku. Vhodné využití některých modelů polobotek je také k látkovým kalhotům, například k modelům označovaných jako CHINO. Třetí největší kategorie pánských kalhot kombinovatelných s polobotkami jsou džíny. Pro ty jsou však specifické některé barvy a modely pánských polobotek a musí se dobře vybírat.

Typickými polobotkami pro muže jsou černé modely, ideální černé kožené polobotky, které jsou vysoce kvalitní a pokud se o kůži dobře člověk stará, tak mu udělají dlouhou službu. Do nejrozšířenější kategorie patří samozřejmě pánské polobotky s tkaničkami, ale dnes už nejsou vyjímkou ani polobotky bez tkaniček, do kterých se rychle a bez námahy v klouzne.

Zobrazit

Pánské polobotky Počet produktů: 72

na stránku
Zobrazeno 1 – 30 z 72 položek
Zobrazeno 1 – 30 z 72 položek