ZBOŽÍ SKLADEM

odesíláme do 24 hodin

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

do 3 týdnů

VÝMĚNA VELIKOSTI ZDARMA

POŠTOVNÉ ZDARMA

při nákupu od 1800 Kč

GARANCE KVALITY

i my oblečení nosíme

BLESKOVÁ REKLAMACE

vše okamžitě vyměníme

Pánské tenisky

Co by to byl svět bez pořádných tenisek. Jeden z nejpohodlnějších typů pánské obuvy pro chlapy, které vůbec existují. Základními vlastnostmi pánských tenisek je měkká a odolná podrážka pro pohodlí tvé nohy a prodyšný materiál použitý na tělo celé boty, aby byl zajištěn dostatečný přísun kyslíku pro tvoje nohy, které budou dostatečně větrat. Díky...

Co by to byl svět bez pořádných tenisek. Jeden z nejpohodlnějších typů pánské obuvy pro chlapy, které vůbec existují. Základními vlastnostmi pánských tenisek je měkká a odolná podrážka pro pohodlí tvé nohy a prodyšný materiál použitý na tělo celé boty, aby byl zajištěn dostatečný přísun kyslíku pro tvoje nohy, které budou dostatečně větrat. Díky této stavbě pánských bot se noha necítí tolik unavená, a to ani při delším nošení. Když si spočítáš, kolik kilometrů denně nachodíš a jak dlouho v botách přes den jsi, tak si tvoje noha určitě zaslouží kvalitní a pohodlnou obuv.

A přesně takové pánské tenisky najdeš v našem obchodě LUBI fashion. Boty, které prodáváme sami zkoušíme a sami nosíme. Máme tedy vlastní pozitivní zkušenost s pánkými teniskami, ze které můžeme tyto tenisky a sportovní boty doporučovat.

Zobrazit

Pánské tenisky Počet produktů: 64

na stránku
Zobrazeno 1 – 30 z 64 položek
Zobrazeno 1 – 30 z 64 položek