ZBOŽÍ SKLADEM

odesíláme do 24 hodin

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

do 3 týdnů

VÝMĚNA VELIKOSTI ZDARMA

POŠTOVNÉ ZDARMA

při nákupu od 1800 Kč

GARANCE KVALITY

i my oblečení nosíme

BLESKOVÁ REKLAMACE

vše okamžitě vyměníme

Pánské papuče a nazouváky

Pro pořádné pohodličko při chození doma nebo na takovou rychlovku venku jsou tady pánské papuče a žabky. Podle nás je to nejideálnější bota na světě, protože do nich prostě skočíš a jdeš. Potřebuješ vyběhnout vynést odpadky? Proč by ses pracně ládoval do nějaký šněrovacíh bot, když můžeš jen skočit do nazouváků, rychle udělat co potřebuješ a hur...

Pro pořádné pohodličko při chození doma nebo na takovou rychlovku venku jsou tady pánské papuče a žabky. Podle nás je to nejideálnější bota na světě, protože do nich prostě skočíš a jdeš. Potřebuješ vyběhnout vynést odpadky? Proč by ses pracně ládoval do nějaký šněrovacíh bot, když můžeš jen skočit do nazouváků, rychle udělat co potřebuješ a hurů domů. Nebo se chceš jen tak vyvalit na zahrádce, hodit si nohy na horu a dát si v parném létě něco osvěžujícícho? Tak na tohle neexistuje nic lepšího než pánské nazouváky. Perfektně ti v nic bude noha větrat a nohy nebudou absolutně unavené.

Nabízíme taky něco pro zimní období. Legrační pánské papuče, které jsou ušity z pravé ovčí vlny. Poznáš je podle toho, že je na fotce pánské papuče obrázek malé ovečky. A tyhle papuče tě dokonale zahřeji, jsou extrémně pohodlné a díky ovčí vlně a tedy přírodnímu materiálu mají tyhle papuče ty nejlepší vlastnosti.

Zobrazit

Pánské papuče a nazouváky Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek